Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Lleshi - Shen Valentini

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shen Valentini".
3. Video është e këngës "Shen Valentini", por nuk këndohet nga Vellezerit Lleshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Lleshi - Shen Valentini  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenga Jone"

Komente

Asnjë Koment

16/08/2016

2016-08-16T06:26:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shen Valentini" kënduar nga Vellezerit Lleshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Pinkmetal - Shen Valentini

Kryt si shahte , mjekra kasht e kallt
mrena si kllab me shume mase
per shurdha ni bass , mangu ni drrase
i bukur ama veq n terr t nates
n ksi menyre i pergjigjet mases

Diten n gjum veq n gjum e gjen,
naten aj shendrrohet n UK t’vertet.

I bjen bassi t perforcume pi asaj drrase
e ka ni bllombe e nje dham tjeter jasht imagjinate
qeshtu e njof une e qeshtu e njohin ata t mahalles
qeshtu e njof une qeshtu e njohin ata t mahalles

My Game - Shen Valentini

Ref.X2
Sonte me ty dua te qendroj
Shen valentinin me ty ta kaloj
Kjo nat kurr ska me u nal
Kur jam me ty cdo gjo ta fal

HEJ ZEMER NCLUB TI JE MA E MIRA
TE THEM 1 FJAL MI PLOTSO 2 DESHIRA
AFROU MA NGAT QE PUTHJEN TA JAP
PER SHEN VALENTIN KJO PER TY O DHURAT
A TA KOM THON QE SI TY NUK KA
FEMER SI TY RALL E KOM PA
SONTE KJO NAT JO SKA MBARIM
BUZEN TA PUTH UN PA PUSHIM
OK LE TE PIM SONTE LE TE PIM
PRANIA JOTE ME MBRETIN KA KUPTIM
MERE SHAMPANJEN MERE EDHE GOTEN
UN TU SMOK WEED TI KTHEJE GOTEN
HAPE GOJEN THUJ SE CA DO
TJETER NAT SI KJO NUK GJEN MO
THUJ CA TDUSH KJO ESHT NATA JON
KUJTIME TE BUKURA KURR ZDO I HARROJM

Ref.X2
Sonte me ty dua te qendroj
Shen valentinin me ty ta kaloj
Kjo nat kurr ska me u nal
Kur jam me ty cdo gjo ta fal

KUR JAM ME TY EDHE KOHA NDALON
TE SHIKOJ NE SY ZEMRA ZEMREN TA DON
BUKUROSHJA IME MTHUJ SE CA DON
MY GAME E KE NGAT DESHIREN TA PLOTSON
SI DIAMANT TI PO NDRICON
EDHE MUA PO M'FIKSON 2 ZEMRA NE 1 TE VETME
DASHURIA JON O E PAVDEKME
SE SA SHUM FJAL SOT U THAN
SHUM PREMTIME ME NJONI TJETRIN DHAM
DIJE ZEMER SE VETEM VDEKJA
VETEM VDEKJA NA NDAN
OOO SMUNDEN ME NA NDA
OOO TE DUUUA

Ref.X2
Sonte me ty dua te qendroj
Shen valentinin me ty ta kaloj
Kjo nat kurr ska me u nal
Kur jam me ty cdo gjo ta fal

Burak & Grupi Fama - Shen Valentini

Shen valentinin festoje ti un e festoj ndojher tjeter, Lumturin sot e ke ti ne perqafim me dike tjeter ..Premtimet tona se di ku shkuan endrrat qe thuen da shpejt u shuan ato dit qe i kaluam i kujtoj dhe zemra me vuan edhe boten te ma falni un prap do te vuaj kur e di qe dora jote pranon dhurat nga nje i huaj ...

Ref :
Shen valentinin festoje ti un e festoj ndojher tjeter, Lumturin sot e ke ti ne perqafim me dike tjete
shen valentinin festoje ti un e festoj ndojher tjeter , ato puthje qe mi dhe ti tash kan mbet kujtim i vjeter.

Nga dashuria askush nuk vdiq por un kam mbet pa asnje shpres , ato premtime qe mi bere ti sdo ti harroj deri sa te vdes edhe boten te ma falni un prap do te vuaj kur e di qe dora jote pranon dhurat nga nje i huaj ....

Ref 2x:
Shen valentinin festoje ti un e festoj ndojher tjeter, Lumturin sot e ke ti ne perqafim me dike tjeter ato puthje qe mi dhe ti tash kan mbet kujtim i vjeter.....

Shen valentinin festoje ti un e festoj ndojher tjeter,
gjithqka e jotja mbeti kujtim andaj gezuar o Shen Valentin .....

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet