Më mbaj mend (për 1 muaj)

”do T’i Kallim Fitilat” Rikthehet Përsëri Në Hit, Këtë Herë Remix Nga Vëllezërit Mziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[28-12-2016]
Vëllezërit Mziu janë rikthyer me një projekt mjaft interesant, kanë sjellë remixin e këngës ”Do t’i kallim fitilat” në bashkëpunim me Dj. Cimi, ku njëherit Dj Cimi është dhe bashkëpunëtorë në këtë projekt me vëllezërit Mziu. Duke e ditur që vëllezërit Mziu njihen si 5-shja më e suksesshme e skenës muzikore dhe më e njohura në trojet shqiptare, ky bashkëpunim i ia rikthyer ato në formën më të mirë të mundëshme.
 (Blerand Rexhepi - Teksteshqip.Com)


      Vellezerit Mziu - Do Ti Kallim Fitilat 2016 (Feat.Dj Cimi) [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0