Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Pse Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


At nat kur te pasha zemren time ty ta dhash
me ata sy me shqiove dashurin vet ma dhurove kur me the se te dua jeten mu ma ke ndryshuar

ref.E di e di se kush ishe ti,e di e di qka te pelqen ty

pse o shpirt tash me lendon e te tjerat i shiqon kur ke pran ate qe te don me ke dhan fjal pa dashni me mashtove me at sy
me le te vuaj dit e nat per ty.

ref:E di e di se kush ishe ti.e di e di qka te pelqen ty


Ky tekst u dërgua nga Keti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Mziu - Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0