Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Sot E 1000 Vjet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Spo del me mu
po ma len pik
nuk e kam qare
moj pat grabit
spo del me mu
po ma len pik
nuk e kam qare
moj pat grabit

ref:
Sod e 1000 vjet mat
mir se un ti ski me gjet
Sod e 1000 vjet mat
mir se un ti ski me gjet

E kam vendos e kam ba
njet o neser mbrama met
marr krejt
E kam vendos e kam ba
njet o neser mbrama met
marr krejt

ref:
Sod e 1000 vjet mat
mir se un ti ski me gjet
Sod e 1000 vjet mat
mir se un ti ski me gjet


Ky tekst u dërgua nga  Fatushe


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Mziu - Sot E 1000 Vjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot E 1000 Vjet".
3. Video është e këngës "Sot E 1000 Vjet", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0