Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Vellezerit Mziu - Faj Kam Unë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/04/2013

2013-04-12T13:33:26+00:00Ti ske faj që un derdh lot
e di shpirt zemrën ti sma lëndon dot
un skam faj që t'kan idhnu
e di shpirt tjetër kush na ka pengu

Faji qenka i pa mëshir
të dënon me lamtumir
faji qenka shum i ran
lamtumir spo muj met than

Unë një gja ty po ta them
zemra për ty po më dhem
kam diçka moj met kallxu
kurr për jet smuj met harru

Ti ske faj unë të kuptoj
e di zemër mu për at të dashuoj
ti ske faj, faj kam un
që të du un ty aq shum

Faji qenka i pa mëshir
të dënon me lamtumir
faji qenka shum i ran
lamtumir spo muj met than


Ky tekst u dërgua nga I Z I
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet