Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Djal Si Un Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kush o shpirt kush tka idhnu
kush guxoj met prish me mu
nuk asht dasht ti mej ndëgju
ske me gjet mat mir se mu

Ke me lyp kun ske me gjet
mke pas djal qysh ke dasht vet
ke me lyp gjithkun me sy
mke pas djal nuk bahen dy

Ndalu ma ti mos kërko
ktheu te un tjert mos ndëgjo
kurr pizhman ti ske mej ra
djal si un segziston ma (2x) ref


Ky tekst u dërgua nga I Z I


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Mziu - Djal Si Un
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djal Si Un".
3. Video është e këngës "Djal Si Un", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0