Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Goje Me Sherbet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nëse sonte me mu sdel
nuk të thirri tjetër her
pa të puth kurr nuk e la
qare vetes du mej ba

Zooooooor e ke me ba
se hajgare me mu ska
pe sheh edhe vet
se me mu ndryshe sta qet (2x) ref

Buzët pot pikojn sherbet
sa her që me goj pom flet
a e din që un pa ty
nji minut nuk muj me shty


Ky tekst u dërgua nga I Z I

Vellezerit Mziu - Goje Me Sherbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goje Me Sherbet".
3. Video është e këngës "Goje Me Sherbet", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0