Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Çokollada Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Mmmmmmm çokollada
Si ti vajzat jan të rralla
si princesha nëpër Roma
si pagjum e iku nata
je e mir si çokollada

Hajde çika çokollada
çikita çiki çiki çikita 4x) ref

Sa të holl e paske belin
përmbi supe dridhma telin
me kta sy si magjistare
pa të marr moj nuk kam qare

Mmmmmmmmmm çokollada
Hajde çika çokollada
çikita çiki çiki çikita (4x) ref


Ky tekst u dërgua nga I Z I


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Mziu - Çokollada
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çokollada".
3. Video është e këngës "Çokollada", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0