Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vellezerit Mziu - Ti Kallim Fitilat E Llamës

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Kallim Fitilat E Llamës".
3. Video është e këngës "Ti Kallim Fitilat E Llamës", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Ti Kallim Fitilat E Llamës  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

11/03/2008

2008-03-11T09:10:21+00:00Do ti kallim fitilat e llamës (2x)
Po ja marrim o mat mirën nanës (2x)

O mat mirën nana e ka nja (2x)
Na ja marrim e lam pa as nja(2x)

Do ti kallim fitilat e llamës(2x)
Po ja marrum o mat mirën babës(2x)

O mat miren baba e ka nja eee(2x)
Na ja marrum e ljam pa as nja eee(2x)

Do ti kallum fitilat e llamës(2x)
Po ja marrum o mat mirat nanes(2x)

O mat mirat nana i ka dy eee(2x)
Nja ja marrum nja ja ljam në shpieeee(2x)


Ky tekst u dërgua nga I Z I
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet