Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vellezerit Mziu - Rrushi I Zi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrushi I Zi".
3. Video është e këngës "Rrushi I Zi", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Rrushi I Zi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Tuj Kesh"

Komente

Asnjë Koment

30/06/2012

2012-06-30T20:14:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrushi I Zi" kënduar nga Vellezerit Mziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Irma Libohova. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O MOR' RRUSH I ZI O MOR' RRUSH I ZI
(SHUME T'A KAM LAKMINE MORE SHEQERO)2X

(O MOR'RRUSH I ZI ZHUME TA KAM LAKMI)2X

O MOR' RRUSH I KUQ O MOR'RRUSH I KUQ
(S'GUXON KUSH ME TE NGUC MORE SHEQER-O)2X

(O MOR'RRUSH I KUQ S'GUXON KUSH ME TE NGUC)2X

O MOR'RRUSH I BARDHE O MOR' RRUSH I BARDHE
(I EMBEL SI MJALTE MORE SHEQER-O)2X

(O MOR'RRUSH I BARDHE I EMBEL SI MJALTE)2XMë Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet