Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Vellezerit Mziu - Mendje Madhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T15:42:16+00:00Moj e bukur me syt e zi
tana shoqet ta kan lakmi
krejt për rreth jan ba xheloz
sja dalin dot met ba nervoz

Koken lart shum e ke çu
mendje madhe paske qëllu
ule kokën të thash veç pak
ke me pas ma shum nafak

Ule vajzo ule vajzo kokën
hajt ta lujm bashk shoten
mene madhe paske qëllu
vallen bukur je tue vallzu

Ule vajzo ule vajzo kokën
hajt ta lujm bashk shoten
ule kryt ule kryt veç pak
se ndoshta t'kam nafak


Ky tekst u dërgua nga Izi
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet