Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vellezerit Mziu - Dot Pëlcas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dot Pëlcas".
3. Video është e këngës "Dot Pëlcas", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Dot Pëlcas  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/11/2012

2012-11-01T16:12:26+00:00Me ta than e kam vështir
me të thirr noshta stvjen mir
a met than a me të thirr
pse aq shum asht e vështir

Nëse ty un stë takoj
sdu ma kshtu të egzistoj
që sta them e që stë thrras
dije mir se dot pëlcas (2X)

Zemra zemra dot pëlcas
nëse ty un nuk të thrras
zemra zemra sdot rreh ma
nëse smundem o ty met pa (2x) ref


Ky tekst u dërgua nga Mili
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë