Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vellezerit Mziu - Sot E Përgjithmon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot E Përgjithmon".
3. Video është e këngës "Sot E Përgjithmon", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Sot E Përgjithmon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T15:41:15+00:00Lulen më të bukur e zgjodha për ty
në shej dashurije ta dhurova shpirt

Sot e përgjithmon sot e 100 vjet
sot e 100 vjet nga zemra stë hjek

sot e 100 vjet zemra vet po flet
sot e përgjithmon kjo zemër të don

Se të du aq shum se kuptoj as vet
ke hy n'jeten time në mat mirin moment

sot e përgjithmon sot e 100 vjet
sot e 100 vjet nga zemra stë hjek

Sot e 100 vjet zemra vet po flet
sot e përgjithmon kjo zemër të don


Ky tekst u dërgua nga Izi
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë