Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Vellezerit Mziu - Lamtumir Vendi Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir Vendi Im".
3. Video është e këngës "Lamtumir Vendi Im", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Vellezerit Mziu - Lamtumir Vendi Im Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/12/2012

2012-12-27T18:35:09+01:00Lamtumir vendlindja ime
lamtumir ju them me mall
me nji shpres e nji dëshir
prap te ju unë kam me ardh

Po marr rrugën për gurbet
me lot në sy ju përshëndes
mallkue qoft ai shpirt katili
nëpër bot ne na ka tret

Lamtumir Prishtina ime Pej,Gjakov
Drenica trime Kumanov,Shkup e Tiran
lamtumir spo muj me u than
smund ti la un bab e nanë

Lamtumir Ulqin,Preshev,Mitrovic
e ti Medvegj zbashku juve që të gjitha
të bashkuara du me u gjet mallku qoft
ai shpirt katili nëpër bot ne na ka tret


Ky tekst u dërgua nga Izi
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë