Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Ndarja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dhembje dhe kujtime
kan met në zemren time
ndarje me shumë lot
sjetohet ma kot

Ndarjen kurr se kam mendu
tjetër kujt si them të du
ndarjen kurr se kam mendu
deri në vdekje të them të du

Zemra te ti më ka mbet
ty ta dhash nji her për jet
kadal shpirt mos thuj mur fund
shpirti i yt ka mbet tek unë

Ndarjen kurr se kam mendu
tjetër kujt si them të du
ndarjen kurr se kam mendu
deri në vdekje të them të du


Ky tekst u dërgua nga Izi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Mziu - Ndarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja".
3. Video është e këngës "Ndarja", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0