Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Jeta Fantazi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk jam djal për avantur
veç nji her flas sikur burr(2x)

Për dashnor mat mir nuk ki
me i ra botes fun e kry(2x)

Me ty çiko hajmedet
sisha plak as nji mi vjet
e kam shpirtin plot dashni
ta baj jeten fantazi(2x)

Noborr rrugen du me hup
pa ty zemra don mem kup(2x)

je e mir he zoti tlasht
çka me ba moj ti mem dasht(2x)


Ky tekst u dërgua nga Izi

Vellezerit Mziu - Jeta Fantazi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Fantazi".
3. Video është e këngës "Jeta Fantazi", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0