Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vellezerit Mziu - Zoti Të Rujt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoti Të Rujt".
3. Video është e këngës "Zoti Të Rujt", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Mziu - Zoti Të Rujt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/07/2009

2009-07-21T15:52:39+00:00Prej at dit që tkam pa ty
ma nga mendja smujta met fshi
prej at dit e deri sot
nsyt e mi ska pas ma lot(2x)

Të uroj çdo dit që tkam
zoti trujt sa hap që ban
tka fal zoti si llokum
zoti trujt se të du shum (4x)

Si pa uj që smuj me nejt
met than sdu mduhet met rrejt
si pa buk që nuk jetohet
sa her mputh jeta më shtohet(2x)

Të uroj çdo dit që tkam
zoti trujt sa hap që ban
tka fal zoti si llokum
zoti trujt se të du shum(4x)


Ky tekst u dërgua nga Izi
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet