Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Knaqu Sot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Mos me pyt sa vjet i kam
se nuk te kallzoj drejt
me ty jam kam ndihem sot,
si mi pas 18
vetem dhjet e di sa muj
40 dhjet i kam e sme shtohen kurr.

Mos me pyt per dashuri
a kam seriozisht
pergjigjje nuk mund te jap
eshte pytje me bisht
ska sigurt asgje ne kete bot
mos le sen per neser por veq
knaqu sot knaqu sot

REF x3:
ofa ifa man ne zemer te kam
ofa ifa man pa ty hiq nuk ban
ofa ifa man ne zemer te kam
ofa ifa man pa ty hiq nuk ban


Ky tekst u dërgua nga Majlinda UkajVellezerit Mziu
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/08/2011


Vellezerit Mziu - Knaqu Sot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knaqu Sot".
3. Video është e këngës "Knaqu Sot", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0