Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Vellezerit Mziu - Oj Dukane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/07/2013

2013-07-05T11:06:54+00:00

Këngë e albumit:

"5 Djem I Ka Nana"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Dukane" kënduar nga Vellezerit Mziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Mziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet