Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Dola Te Percolla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

07/12/2012

2012-12-07T19:09:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dola Te Percolla" kënduar nga Vellezerit Mziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Mziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Avdyl Mziu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dola te percolla te percolla hej
Rruges nga tetova ej
Dola te percolla te percolla hej
Rruges nga tetova ej

Atje I pash dy qika qika hej
at ma te miren shum e begenisa hej
Atje I pash dy qika qika hej
at ma te miren shum e begenisa hejMë Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet