Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Lule Malesore Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Oh hajde ti, moj lule malësore!
Oh hajde ti, moj lule malësore!
Hajde malësore vogël me ty kam marak!
Hajde malësore vogël me ty kam marak!

Oh syni jot porsi rrush i zi aman, aman!
Oh syni jot porsi rrush i zi aman, aman!
Hajde malësore vogël falja djalit t’ri!
Hajde malësore vogël falja djalit t’ri!

Oh të kam dashtë edhe prapë të du aman, aman!
Oh të kam dashtë edhe prapë të du aman, aman!
Hajde malësore vogël ti do t’jesh për mu!
Hajde malësore vogël ti do t’jesh për mu!


Ky tekst u dërgua nga  stafi

Vellezerit Mziu - Lule Malesore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule Malesore".
3. Video është e këngës "Lule Malesore", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0