A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vellezerit Mziu, Gjyle Qollaku, Vjollca Luka & Lendita Selimi - Te Ka Zan Rakija


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2015

2015-12-31T15:18:03

Më Shumë Nga

Gjyle Qollaku

Më Shumë Nga

Vjollca Luka

Më Shumë Nga

Lendita Selimi

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Naim KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Ka Zan Rakija" kënduar nga Vellezerit Mziu, Gjyle Qollaku, Vjollca Luka & Lendita Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Mziu, Gjyle Qollaku, Vjollca Luka & Lendita Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019