Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Vellezerit Mziu, Naim Krasniqi & Xeni - Kallushanat 4  (Feat. Rovena Stefa, Gjyle Qollaku, Arjeta Vllasa & Lendita Selimi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votëKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet