Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Vellezerit Mziu - Neja Ma E Mira  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/12/2015

2015-12-31T14:56:14+00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Naim KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Neja Ma E Mira" kënduar nga Vellezerit Mziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Mziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet