Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Çetaj - Ardian Krasniqi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

dojn me i dal hakut ni trimi,hasmi shka token ja dridhi,thon kush osht ky par i fisit djal vranoci Adrian Krasniqi.Ish i urt per fjal e bes per pushtus ish shum i rrebt zemer te madhe kish Adriani gjith i pari gjith i pari ne fush te mejdanit.Ni natë vjeshte shndrit me hanë ne Kliqin mer akcion stacionin e policis mir themelet mir themelet ja ka dridh.( ) ni plum hasmi e goditi pa vdeksi ra ne ball te deyrs ndera kambit ndera e kambit e shqiptaris.Jo nuk vdes ADRIAN KRASNIQI kosovs nan oo ftyren ja zdriti.


Ky tekst u dërgua nga Atdhe Qeta

Vellezerit Çetaj - Ardian Krasniqi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ardian Krasniqi".
3. Video është e këngës "Ardian Krasniqi", por nuk këndohet nga Vellezerit Çetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Çetaj:


Komente 0