Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Çetaj - Ramush Haradinaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  11

ooooo kush jau murr hakun o nprekzae haradinajt si ngllogjan
dridh themelet ne beograde more athu kushe po ksaj lufte i prini besa trim mi trima RAMUSH HARADINI more a thu kushe po ksaj lufte i prini besa komandant i rrafshit t'dukagjinit

ooooo ra Shkelzeni dhe Luani si n PREKAZ Adem Jashari ooo baca i madh hakun o jav morri more a thu kushe po ksaj lufte i prini besa trim mbi trima RAMUSH HARADINI more a thu kushe po ksaj lufte i prini besa komandant i rrafshit t dukagjinit

aiiii 1 za shkine ooo ni za shkine qka kish thane dukagjin deri ne koshare njejta ftyr na mbet per pare besa nuk del turrin kush o meja nale besa shum e shkinat oo i ka lan pa djale besa ty pot thojne RAMUSH HARADINI besa gjith ksaj lufte nDukagjin naj prini
ooooooooo dhe SERBIS ja uli kufinin

.......


Ky tekst u dërgua nga Bujar Osmanaj

Vellezerit Çetaj - Ramush Haradinaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ramush Haradinaj".
3. Video është e këngës "Ramush Haradinaj", por nuk këndohet nga Vellezerit Çetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Çetaj:


Komente 0