A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Vellezerit Çetaj - Qysh At Dit Qe U Martova


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

10/04/2009

2009-04-10T12:37:08


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qysh At Dit Qe U Martova" kënduar nga Vellezerit Çetaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018