Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vëllezërit Çetaj - Nane E Re Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kenga djepit

Nane e re ee perkund fminee me knu sa mir po dinee
Mir e dine oo ajo Nanee Fmiut te djepit shka po i knonee
Ty t'ka Nanaa djal e qike ruju bir mos u koritee
Ju bafsh Nanes djal daiee mos u marrsh kurr me tradhtiee
Ti majsh bese te majsh fjale. qysh kan majtee pari ei mrame
Mu bafsh Trim ee mendje holle per vatan punofsh gjithmone
Kshtu po i knonee Nana djalit or mu ngjafsh ti Vll-Frasheri
Te shtron Nanaa dyshek t'bute si Samiu mu bafsh oi urtee
Perkund Lokjaa ne djep te blinit jehoft kanga si e Naimit
Jehoft kanga si Bylbilit ti mu bafsh Trim si Avdyli
Ooo te lumt goja ori Nanee. se me vend e ke knu ket kange
Eeee ne djepa Nana tonaa. Eeejj. kan perkundooo gjithe. burraa per odaa nihej


Ky tekst u dërgua nga Nehat Zeqiri

Vëllezërit Çetaj - Nane E Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nane E Re".
3. Video është e këngës "Nane E Re", por nuk këndohet nga Vëllezërit Çetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Çetaj:


Komente 0