Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - Humbi Besa E Humbi Marrja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

IKAM DY FJALO PA OFENDIME
E NUKA NJERIO PA GABIME
E NUKA NJERIO PA MEKAT
ME BAJT FJAL ESHT GJYNAH IMADH

E MOS MEDO O... MUNA FIK
QE TE ZOTI GJEN SHPETIM
E MEBAJT FJAL NEJRIU ZBON
NE ISLAM KJO ESHT HARAM

HEJ MALL KE ME KAJT NJI DERT
SKE KUJT MEIDHAN AMANET
KA HUMB BESA E KAHUMB MARRJA
SKA MA BURRA SI PERPARA

E MEHILE ISHKON NJERZVE NDER
NUKTSHE HAJR POR VEQ TSHE SHERR
E HER TE NJANIO HER TE TJETRI
VLLEZERIT COPA I BON MESVETI

NEPER ODA KU PAJTOJN BURRAT
FLET I SHKRETI E PRISHET PUNA
E NE XHAMI N'MEGJLIS KUR SHKON
PIK E PES XHEMATIN E BON

O EKUR TRINO ME BESIMTAR TMIR
TI BOHESHO NJERI XHAMIS
E AI KUR TRINO ME NJERZ T'HARAMIT
E AI ENXENO JARAN SHEJTANIN

KUR FLET FJAL AI MEJHER RREN
DHE PREMTIMIN AI E THEN
E AMANETINO NVEND SE QON
O... MELIGJ TE ALLAHUTO


Vellezerit Xhaferi - Humbi Besa E Humbi Marrja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Humbi Besa E Humbi Marrja".
3. Video është e këngës "Humbi Besa E Humbi Marrja", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 0