Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - Perqarja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Shum perqarja ka fillu
Me ubo ndermjet nesh
Pse shejtanin kem leju
Me bo perqarje

Mos shko mbas hapav shejtanit
Aj esht armiku yne
Kem nje Allah nje Pejngamer(ezan)
Mos t'marrim hidhrim

Armiqet po na rrethojn
Gjdo an na sulmoj
Mbysin vllezerit dhunohen motrat
E thmit naj maskarojn

Ah shifi selefet tan
Boten si kan sundu
Eja ore vella t'marrim mesim
E t'bohemi nje grusht

Shum e shtete ndalojn mulesen
Pengoj islamin
E ter kjo nuk mjaftoj per ta
Perqeshen pejngamerin


Vellezerit Xhaferi - Perqarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perqarja".
3. Video është e këngës "Perqarja", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 0