Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - Mos Mbaj Hidhrim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

TI O VLLA IM TI MOS MBAJ HIDHRIM
Se ME TY ZOTI VELLA BJE DESHPRIM
NESE JE TI VELLA VELLA BESIMTAR
TI ME VËLLAUN TAN HIDHERIM NUK MBAN

RAMAZANIN AGJEROVE
NE GJAMI NBAJRAM SHKOVE
ME MBEJT HIDHRIM HIQ NUK BAN
E NDOSHTA NHAXH JE KAN
E HALA HIDHRIM MBAN
SHKO TE VLLAU BAN BAJRAM

MOS TI MSHEL ORE VELLA TY SHEJTANI SYT
SE AJ ASHT ORE VELLA ARMIKU YT
MOS TA LIDH ORË VËLLA GJUHEN SHEJTANI
ME U PERGJEGJ NSELAM VELLA BORGJ E KI

PEJNGAMERI JON KSHTU NA MESOJ
NJERI TJETRIT TMIREN TJA DOJM
TJA DOJM TMIREN VELLA NJENI TJETRIT
ASHTU SIQ JA DOJM TMIREN VETIT


Vellezerit Xhaferi - Mos Mbaj Hidhrim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Mbaj Hidhrim".
3. Video është e këngës "Mos Mbaj Hidhrim", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 0