Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - Ja Resul Allah Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O.. ja resul Allah O... Ja habib Allah
O.. Idashur mustafa salAllahu alejhi veselem

Zemra ime esht permallu ty qe stekam taku
Zerin ta kisha ndegju ja resulAallah
Zerin ta kisha ndegju ja resulAallah

Syt emi jan duke qa ty qe stekan pa
Te isha n'mesin e sahabve edhe une met pa
Te isha n'mesin e sahabve edhe une met pa

O.. ja resul Allah O... Ja habib Allah
O.. Idashur mustafa salAllahu alejhi veselem

Shpirti im me digjet flak kur te qoj selavat
Te kujtoj une dit enat ja resulAllah
Te kujtoj une dit enat ja resulAllah

Nji dua e bej gjithmon Allahu t'ma mundson
Ne xhennet t'na bashkon ja resulAllah
Ne xhennet t'na bashkon ja resulAllah

O.. ja resul Allah O... Ja habib Allah
O.. Idashur Mustafa Ahmed Muhammed
- EH TE MOS HARROJM TI DERGOJM SELAVAT
¨SALALLAHU ALEJHI VESELEM¨


Vellezerit Xhaferi - Ja Resul Allah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Resul Allah".
3. Video është e këngës "Ja Resul Allah", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 0