Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - Jetimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E QYSH NE VOGJELI
MBETA UNE JETIM
ZHDO MBREMJE DHE SABAH
DERDHI LOT PER TY OJ NEN
ZHDO BAJRAM SHOKET EMI
E FESTOJN ME BAB

ZHDO BAJRAM SHOKET EMI
E FESTOJN ME NEN
POR UNE IMJARI
JETIM JAM PA PERIND

REF:
O ALLAH O ALLAH
VETEM TY TE KAM
O ALLAH O ALLAH
TI ME FURNIZON
O ALLAH O ALLAH
PRINT MI MESHIRO
O ALLAH O ALLAH
N'XHENNET NA BASHKO

KUR TME KAP OJ NEN URIJA
SHPEJT VRAPOJ E SHKOJ TE SHPIJA
KUR ME BJEN MEND OJ NEN STEKAM
E SKA KUSH T'MEJEP ME NGRAN
ME MBUSHEN DY SY ME LOT
OH JA ME MUNGON

KUR ME BJEN MEND ORE BAB STE KAM
E SKA KUSH NE SHKOLL TME QON
ME MBUSHEN DY SY ME LOT
OH SA ME MUNGOJN

E KUR SEMUREM E KAM DHIMBJE
ME MUNGOJN LEDHATIMET
ME KUJTOHET NJI HER OJ NEN
DHIMBJE TE RANA KUR KAM PAS
DORA E JOTE ME PREKI NEN
DHIMBJET MI SHEROJ

ME KUJTOHET NJI HER OJ NEN
DHIMBJE TE RANA KUR KAM PAS
DORA E JOTE ME PREKI NEN
DHIMBJET MI SHEROJNuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Xhaferi - Jetimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetimi".
3. Video është e këngës "Jetimi", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 0