Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - Pendimi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


KAM KERKUAR LUMTURIN LUMTURIN E JETES
KAM KERKUAR LUMTURIN LUMTURIN E JETES
E JAM ZHYTUR NE MEKATE SE KAM HETU VETEN
E JAM ZHYTUR NE MEKATE SE KAM HETU VETEN

REF:
O.. ALLAH O..ALLAH
TE LUTEM JA ALLAH
PENDIMIN PRANOMA
O.. ALLAH O..ALLAH
TE LUTEM JA ALLAH
PENDIMIN PRANOMA

ME MASHTROJ ZERI SHEJTANIT
LUMTURIN PER ME GJET
ME MASHTROJ ZERI SHEJTANIT
LUMTURIN PER ME GJET
ME SHKUN VITET O ALLAH PATË BO IBADET
ME SHKUN VITET O ALLAH PATË BO IBADET

SHUM TE MIRA O ALLAH ME GJUNAHE TI KTHEVA
SHUM TE MIRA O ALLAH ME GJUNAHE TI KTHEVA
VDEKJEN O VELLA SE MENDOVA
MEU PENDU HARROVA
VDEKJEN O VELLA SE MENDOVA
MEU PENDU HARROVA

TUJ KERKU LUMTURI TE JETES PAT MEM NXAN VELLA VDEKJA
TUJ KERKU LUMTURI TE JETES PAT MEM NXAN VELLA VDEKJA
EBELSIN E JETES SIME NE ISLAM E GJETA
EBELSIN E JETES SIME NE ISLAM E GJETA


Vellezerit Xhaferi - Pendimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi".
3. Video është e këngës "Pendimi", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 0