Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Xhaferi - Shume Ramazana N'gurbet Prita Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

LARG TEJE VENDLINDJA IMA NE GURBET JETOJ
SA HER KURTE VJEN RAMAZANI ME LOT AGJEROJ
SAHER KURTE VJEN BAJRAMI MELOT E FESTOJ

SHUM RAMAZANA N'GURBET PRITA
NGA MINARET EZAN SNITA
QKA MKAMAR MALLI MOJ NAN
I FTAR ME TY ME NGRAN
(QKA MKA MAR MALLI OR BAB BAJRAM ME TY ME BO)

NE RINI KET GURBET UN SHUM E LAKMOVA
BUKEN E IDHT QE KISH PAS
NE PLEQRI E SHIJOVA

EDHE PSE LARG TEJE JETOJ MOJ VENDLINDJA IME
NUK TURPROHEMJAM KRENAR UN ME FEJEN TIME
NUK TURPROHEM JAM KRENAR UN ME FEJEN TIMENuk kemi video për këtë këngë.
Vellezerit Xhaferi - Shume Ramazana N'gurbet Prita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Ramazana N'gurbet Prita".
3. Video është e këngës "Shume Ramazana N'gurbet Prita", por nuk këndohet nga Vellezerit Xhaferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Xhaferi:


Komente 0