A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vellezerit Zena - Tuj Shetit Ne Ara T'gjata


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/01/2011

2011-01-07T00:07:57

Tuj shetit ne ara t'gjata
midis barit t'njome.
Ne te dy na zuni vapa
rame e fjetem gjume, aman.
Ne te dy na zuni vapa
rame e fjetem gjume.

Të kan' than' një herë sa veta,
se po vjen pranvera.
Të kan' than' një herë sa veta,
se po vjen pranvera.
Do te dalim me t'shetitun
si për hera tjera, aman.
Do te dalim me t'shetitun
si për hera tjera.

Sa herë ballin ta lemojsha
me rrije e qete.
Sa herë ballin ta lemojsha
me rrije e qete.
Premtimin prej teje e dojsha
te dua për jetë, aman.
Premtimin prej teje e dojsha
te dua për jetë.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019