A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Vellezerit Zena - N'atë Fushë Mejdani


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/02/2008

2008-02-07T01:23:09

O nate fush t'mejdanit
shkon e vjen dynjaja
O nate fushe t'mejdanit
shkon e vjen dynjaja

Qite kryt prej xhanit
se vjen fukaraja
Qite kryt prej xhanit
se vjen fukaraja

O cuni m'ka cu leter shnonn e mire un jam
O cuni m'ka cu leter shnosh e mire un jamm
Dil e gjej nje tjeter se per ty nuk jam
Dil e gjej nje tjeter se per ty nuk jam

Ik mor budalla ik mor qerrata
goca eshte e vogel s'di me bo shaka
Ik mor piseveng ik mor piseveng
goca eshte e vogel sdi me bo aheng


Lyrics submited by  valbona12
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019