A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Venera Imeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Venera Imeri është një këngëtare e njohur. Në Maj 2007, Venera Imeri merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Jete U Kemi Falur". Në Maj 2009, Venera Imeri merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Akrepat Mi Ke Ndal". Në Maj 2010, Venera Imeri merr pjesë në VFM 2010 me këngën "Akrepat Mi Ke Ndal". Më datë 26 Janar 2012, Venera Imeri publikon videoklipin "Sa Jam Xheloze". Videoklipi u prodhua nga Imagine Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eris Hoxha

Entela Ilirjani

Herolinda Bucaliu

Dorina Vinca

Fortesa Citaku

Suada

Geri (F)

Ledi (F)

Xhuliana

Nevila Qesko


Tags: Venera Imeri, Venera Ymeri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019