Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Venera Imeri
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Venera Imeri është këngëtare e njohur. Në Maj 2007, Venera Imeri merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Jete U Kemi Falur".

Në Maj 2009, Venera Imeri merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Akrepat Mi Ke Ndal".

Në Maj 2010, Venera Imeri merr pjesë në VFM 2010 me këngën "Akrepat Mi Ke Ndal".

Më datë 26 Janar 2012, Venera Imeri publikon videoklipin "Sa Jam Xheloze". Videoklipi u prodhua nga Imagine Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet