Venera Lumani

Premierë: Venera Lumani Dhe Lind Islami Vinë Me “Zemër Në Katrorë”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[12-10-2015]
Venera Lumani dhe Lind Islami përsëri me një duet së bashku. Dyshja kësaj radhe është pjesë e Kënga Magike 2015 me këngën “Zemër në katror”.

Muzikën e këngës e ka bërë vetë Lind Islami, tekstin Rona Nishliu ndërsa producent është BigBang Beats, raporton Indeksonline

Që të dy ishin pjesëmarrës e edicionit të dytë të “The Voice Of Albania”, ndërsa që Venera ishte edhe fituese e këtij talen show.

Ata kanë një kohë të gjatë që jetojnë së bashku dhe ky është bashkëpunimi i tyre i dytë.
 (Indeksonline)

Premierë: Venera Lumani Dhe Lind Islami Vinë Me “Zemër Në Katrorë”


Komente 0