Venera Lumani

Venera Lumani E Mban Ngrohtë Lindin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-01-2015]
Venera Lumani, këngëtarja nga Maqedonia, e cila falë zërit të saj të mrekullueshëm ka fituar një edicion të "The voice of Albania", prej kohësh është në lidhje me këngëtarin nga Peja, Lindi Islami.

Çifti shfaqen kudo së bashku dhe duket se ja kalojnë shumë mirë. Lindi, e ka braktisur të dashurën që e kishte për Veneren, e cila duket se ka ditur ti falë shumë ngrohtësi.

Realisht, Venera di ta mbaj ngrohtë në çdo aspekt të dashurin. Ja shembulli. Ata janë bërë dy në një, duke u futur së bashku në një xhemper.
 (Indeksonline)

Venera Lumani E Mban Ngrohtë Lindin


Komente 0