Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Venera Lumani - I Love You  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"I Love You"

Këngë e albumit:

"I Love You Star Akademi"
whisper [ i love you ,i love you, i love youuu]

Me thuaj i love you me thuaaj,
Me thuaj i love you me thuaaj,


Me thon oo shum fjal me thon,
se kur dashuron nuk njeeh,
asgje s'shikoon..me thuaaj
me thuaj tanii..cfar po me ndodh,
se un sedii sediii,,
jo smund ta kuptoj,
kur nuk jam me tyy ..dhe dita s'kalon..
nuk jam ne took..nuk jam ne qieell..
ti me ndihmon vetten te gjeej..

Me thuaj i love you me thuaaj,
Dua te ndjeej.. pak frym ti me jep sepse buzaa djeeg..

Me thuaaj i love you me thuaj
Sonte dua ta degjojj

Me thuaj i love you me thuajj..
Dua te ndjeej.. pak frym ti me jep sepse buzaa djeeg..

Me thuaj i love you me thuajj

Duaaa te mee ndjeeeeeejj...


Ky tekst u dërgua nga T!n@
Më Shumë Këngë Nga Venera Lumani: