Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani - Mos Më Numëro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  45

I
Koha shteroj syte e mi skan lot
Mungesen tende cdo dite po e ndjej si helm
Kedo ke zgjedhur ti e di eshte si ti
Nuk mund te kesh me shume nga ajo qe meriton
Refreni
Mos me numero ti jo asnjehere
vetem se te humba ty nuk e kam te lehte
Se tjeter nuk doja ,nuk dua te kem
mos me numero ti per hir te kesaj qe ndjej
II
Si nuk te thote me ty asgje ky trup
Dhe kur i mungon prap gabon te dashuron
Kedo ke zgjedhur ti e di eshte si ti
Nuk mund te kesh me shume nga ajo qe meriton
Refreni
Mos me numero ti jo asnjeher
vetem se te humba ty nuk e kam te lehte
Se tjeter nuk doja ,nuk dua te kem
mos me numero ti per hir te kesaj qe ndjej
III
Sme vjen keq pse doja te dua
Sme vjen keq pse ste kam
Me vjen keq per kohen qe humba dhe per ndjenjen qe e kam
Nuk ja vlen, me ty nuk ja vlen
Se tjeter nuk doja,nuk dua te kem
Mos e numero ti zemren si trofe...


Ky tekst u dërgua nga Melisa :)Venera Lumani
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/05/2014
Festivali: Top Fest 11
Muzika: Endrit Shani
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Endrit Shani


Venera Lumani - Mos Më Numëro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Më Numëro".
3. Video është e këngës "Mos Më Numëro", por nuk këndohet nga Venera Lumani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Venera Lumani:


Komente 0