Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani - E Doja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

E doja shum
se duan kurr sa un
Askush se kishte fal
ate qe ja kam fal

Si ka mundesi
te humbesh kur e ke
Ti dedikosh nje jet
ne fund te mbetesh vet

2x
E di do jetojme ne te njejtin qiell
Nuk do te shoh te re dot ndjej
Koha per mua prapa nesh
po aq sa shi dhe lot do sjell

Si ti kuptoj
kto syt qe loti zgjon
Nuk di si tua shpjegoj
qe me zdo te shikojn

I le te qajn me zerin tend
dhe nje kujtim le tdhemb
Sikur ta dije ti
te dua perseri

5x
E di do jetojme ne te njejtin qiell
Nuk do te shoh te re dot ndjej
Koha per mua prapa nesh
po aq sa shi dhe lot do sjell


Ky tekst u dërgua nga Adisa

Venera Lumani - E Doja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Doja".
3. Video është e këngës "E Doja", por nuk këndohet nga Venera Lumani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Venera Lumani:


Komente 0