Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Venera Lumani - Dua Të Jetoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Të Jetoj".
3. Video është e këngës "Dua Të Jetoj", por nuk këndohet nga Venera Lumani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Venera Lumani - Dua Të Jetoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  15

Teksti:

Big Basta

Muzika & Orkestrimi:

Endrit Shani

Pjesëmarrëse në

Festivali i 53-të Në RTSH

Komente

Asnjë Koment

26/12/2014

2014-12-26T22:02:25+00:00Te kam njohur qe femije
ishe plot gjalleri
enderroje si te gjithe
qe te jesh dikush nje dite

Nuk u ndame ne asnjehere
ne nje shkolle ne nje adrese
te dyja bahke u rritem shpejt
gjersa lamtumira vjen

REF. 2x:
Dua qe vertet une te jetoj
dua qe te jem si ti njesoj
fryma qe me vret me sheron
nga endrrat te zgjohem

Ndonse muaj ke e shtrire
me e bukur je cdo dite
shoqja ime me e mire
kemi kaluar cdo sfide

Jam ketu kur buzeqesh
te me thuash cdo sekret
jam ebindur se nje jete
s'do mjaftoje prandaj me the

REF. 2x:
dua qe vertet une te jetoj
dua qe te jem si ti njesoj
fryma qe me vret me sheron
nga endrrat te zgjohem

Lotet fshij ja ku jam
me ty prane
mos u dorezo
sot je me forte
Se jeta eshte nje rruge e gjate
ne cdo hap jetoje dashurine gjithmone

REF. 2x:
Dua qe vertet une te jetoj
dua qe te jem me ty njesoj
fryma qe me vret me sheron
nga endrrat te zgjohem


Më Shumë Këngë Nga Venera Lumani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet