Official Video

Venera Lumani - 16 Qershori  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/08/2015

2015-08-03T12:21:09

Muzika:

Lind Islami

Teksti:

Ledian Nako

Orkestrimi:

Endrit Shani
mengjesi vjen dhe naten pas e lame
nje dite e re shenon ne kalendare
era vjen dhe lehte me peshperin
me tregon se do marr nje kujtim

kujtimin tend qe koha do ta mbaje
te jete me mua dhe kur t'jemi larg
neper endrra me te do shetis
e nje rrahje zemre pershperit

une do te doja oja te ishim lundertar
une do te doja ajaj
te udhetoja oja me ty si ne perralle
une do te fluturojaaaaaa ajajajaaaaaajajaaaa
une do te doja te ishim lundertar doooja
te udhetojajaja ty si ne perralle te fluturooooja

une do te doojajaja te ishim lundertar
une do te doojajaja te udhetoja oja me ty si ne perralle do fluturoooojajajaja aaajajajaaaaajajajajajajaaaa


Ky tekst u dërgua nga samanta
Më Shumë Këngë Nga Venera Lumani: