Official Video

Venera Lumani & Lind Islami - Siento Amor  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/07/2016

2016-07-06T16:46:26

Më Shumë Nga

Lind Islami

Teksti:

Vojsava Alia

Muzika & Orkestrimi:

Ervin Gonxhi
Ja ku erdh' serish nje tjeter dite
Ti je aty ku du' une n'kraht' e mi
A muj me ta tregu nje te vertete
Se dhe grindjet me ty mu' m'japin jete

Sa shume fjale ne kemi thene
Sa premtime kemi dhene
Kush dashuroi dhe si tha...
Sa fjale pa fund ekzistojne
As ato s'mund ta tregojne
Forcen qe dashuria ka

Ref. x4:
Siento amor, siento amor
Veç per ty zemer
Siento amor, siento amor

Ja ku erdh' serish nje tjeter dite
Ti je aty ku du' une n'kraht' e mi
A muj me ta tregu nje te vertete
Se dhe grindjet me ty mu' m'japin jete

Sa shume fjale ne kemi thene
Sa premtime kemi dhene
Kush dashuroi dhe si tha...
Sa fjale pa fund ekzistojne
As ato s'mund ta tregojne
Forcen qe dashuria ka

Ref. x4:
Siento amor, siento amor
Veç per ty zemer
Siento amor, siento amor

Kartolina (1)

U krijua nga E.V 2019-05-05 10:32:51
Ja ku erdh sërish
një tjetër ditë
Ti je aty ku du unë
N'kraht e mi

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Venera Lumani: