Audio

Venera Lumani - Frymë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/11/2017

2017-11-05T16:02:40

Muzika:

Lind Islami

Teksti:

Yll LimaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Frymë" kënduar nga Venera Lumani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Venera Lumani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ardit Çuni. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mos u largo te lutem
I them jetes jo pa ty nuk mundem
As fryme te mar nuk lutem
A e mendove ti
A e mendove humbjen
Nuk ma the sa shume e vujte
A mendove per kete shpirt qe lutet
Pse po iken ti

Ref:
Doje te jesh me mua a doje
Te jem me ty a doje
Pse me tradhtove shpirtin
Aaaa doje do jem per jet me ty thoje
Zemren nuk ma premtove

A thu nuk e kuptoja
Kur me lije pa frym se kuptoja
Por prap njesoj jetoja
Vetem per ty
Se di pse vazhdoja
Zemren e lig me shum ta doja
Kur syte e mi therrasin
Vetem trishtim

Ref: 2
Doje te jesh me mua a doje
Te jem me ty a doje
Pse me tradhtove shpirtin
Aaaa doje do jem per jet me ty thoje
Zemren nuk ma premtoveMë Shumë Këngë Nga Venera Lumani: