Më mbaj mend (për 1 muaj)


Venera Lumani & Lind Islami - Ma Shumë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Shumë".
3. Video është e këngës "Ma Shumë", por nuk këndohet nga Venera Lumani & Lind Islami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Venera Lumani & Lind Islami - Ma Shumë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  19

Muzika & Teksti:

Lind Islami

Teksti:

Venera Lumani

Muzika & Orkestrimi:

Elgit Doda

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lind Islami

16/06/2020

2020-06-16T16:00:09+00:00[LINDI:]
Ti më erdhe ëmbël
Ti më le pa fjalë
A thu ish andërr

Senet që ma s'shumti i do në jetë
Vijn at'herë kur nuk i pret

[VENERA:]
Veç tregomë
Sa herë n'ditë për mu mendon
A më don
si herën e parë kur ma ke thon?

[REF. BASHKË:]
Se unë të du ma shumë, shumë, shumë
se sa muj me ta tregu
Unë të du ma shumë, shumë, shumë
se sa muj me ta dëshmu
Të du ma shumë, shumë, shumë
se sa munesh me imagjinu
Je ritmi i zemrës teme
Je muzika jeme
Kurrë s'ka me mbaru

[LINDI:]
Sa shpesh po bi n'dashni
për ditë prapë veç me ty
zemër ti je perëndesha
Mi fale ata sy
Zemren ma ndave në dy
Jo më shumë se kaq nuk desha

[VENERA:]
A jam gjithçka
n'jetën tone ça ki dasht?
A me don hala
si herën e parë kur ma ke thon?

[REF. BASHKË:]
Se unë të du ma shumë, shumë, shumë
se sa muj me ta tregu
Unë të du ma shumë, shumë, shumë
se sa muj me ta dëshmu
Të du ma shumë, shumë, shumë
se sa munesh me imagjinu
Je ritmi i zemrës teme
Je muzika jeme
Kurrë s'ka me mbaru

Si përherë, si përherë
Si n'dimër edhe n'verë
Me ty do jem aty
Si përherë, si përherë
Si në shi edhe diell
do jem me ty

[REF. BASHKË:]
Se unë të du ma shumë, shumë, shumë
se sa muj me ta tregu
Unë të du ma shumë, shumë, shumë
se sa muj me ta dëshmu
Të du ma shumë, shumë, shumë
se sa munesh me imagjinu
Je ritmi i zemrës teme
Je muzika jeme
Kurrë s'ka me mbaru

19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Venera Lumani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet