Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani - Pak Nga Pak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Ti s'e di sa shume kam prit
Nje si ti me m'ardh nji dite
Të me thoje te kam xhan
E te me thoje te kam shpirt

Kur te pashe...
Une ne vend u ngriva e veten nuk e dhashe
Doja prape
Se kur te shihja, g'zoja
e ngjitesha me lart
ne qiell te shtate

REF.:
Nisa t'u afrova, pak nga pak
Gjersa e kuptova, pak nga pak
Se ti je shpirti im binjak
Truni dhe zemra m'u bon bashke
Tani dhe jeten po ta jap
ty pak nga pak

E mbaj mend
S'ishte e lehte ty me t'besu
Shume dyshimet mi kan shtu
Xhelozia me mundoi
S'di per ty, s'di per ty
S'di per ty a ish njesoj

Se kur te pashe...
Une ne vend u ngriva e veten nuk e dhashe
Doja prape
Se kur te shihja, g'zoja
e ngjitesha me lart
ne qiell te shtate

REF.:
Nisa t'u afrova, pak nga pak
Gjersa e kuptova, pak nga pak
Se ti je shpirti im binjak
Truni dhe zemra m'u bon bashke
Tani dhe jeten po ta jap
ty pak nga pak
Se ti je shpirti binjak
Truni dhe zemra m'u bon bashke
Tani dhe jeten po ta jap
ty pak nga pak

(Se ti je shpirti im binjak
Truni dhe zemra m'u bon bashke
Tani dhe jeten po ta jap
ty pak nga pak)


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Venera Lumani
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/10/2020
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 18
Muzika: Lind Islami
Teksti: Venera Lumani
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja
Video Produksioni: Papadhimitri Production
Guitar: Lind Islami
Clarinet: Sokol Bimi
M.U.A: Suela CanguVenera Lumani - Pak Nga Pak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pak Nga Pak".
3. Video është e këngës "Pak Nga Pak", por nuk këndohet nga Venera Lumani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (4)

39
35
30
29

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Venera Lumani:


Komente 0